Обираємо якісний та довговічний покрівельний матеріал

Для будівництва приміщень використовують різні матеріали. Зараз дуже затребувані різноманітні профільовані металеві листи, що відповідають всім потребам покупців. Для стінового облаштування використовуються бетонні та сталеві плити, для утеплення будинку – пінопласт та мінеральна базальтова вата. Будматеріалів настільки багато, що інколи обрати потрібний дуже важко.

Найпопулярнішими матеріалами для дахів є металочерепиця та металопрофіль. Данні профільовані листи дуже схожі, але відносяться до різних категорій та мають різні технічні показники. Важливо знати, що матеріали виробляються майже за однією технологією, тому мають схожий вигляд. Металочерепиця Ruukki в Луцьку представлена в асортименті компанії ДахСтрой, що пропонує доставку в такі міста, як Рівне , Сарни та Хмельницький.

Якісна металочерепиця має ідентичний вигляд керамічній черепиці. Сприяє цьому глянцевий блиск та форма профілю. Листи мають поздовжні та поперечні хвилі. Зверху листа нанесено спеціальне покриття, що захищає матеріал від впливу погодних умов. Довжина заводського листа може дорівнювати 12 метрам, а його вага варіюється від 4 до 10 кг. Матеріал відносно легкий, тому його монтаж не викликає труднощів. Металочерепиця, ціна якої є дуже низькою, не буде якісною, бо не має достатнього ступеню жорсткості.

Профнастил є дуже популярним покрівельним матеріалом, то його застосовують найчастіше. На відміну від металочерепиці, він має поздовжній напрямок хвилі. При цьому форма хвилі та товщина листа може бути різною. Даний матеріал достатньо часто використовують для стінового облаштування. Це – універсальний лист, що має висоту хвилі від 8 до 60 мм. Виробники стверджують, що даний критерій дуже важливий при виборі моделі. Чим вище хвиля, тім жорсткіше лист. Профнастил для даху виготовляється зі сталі товщиною 0,5-1,2 мм. Для захисту від води та сонячного проміння листи покривають цинковим чи полімерним покриттям. Дізнатися ціни на профнастил в Луцьку ви завжди зможете на сайті компанії ДахСтрой, яка має відділення в Рівному , Сарнах та Хмельницькому.

Моделі будматеріалів для даху мають деякі відмінності. Це може бути товщина профілю, його розміри, рівень жорсткості, показник захисту від корозії та покриття. Також відрізняються ціни на матеріали. Якщо ви бажаєте заощадити кошти, правильно буде купити профнастил, бо його вартість набагато нижча, ніж у інших матеріалів. При цьому металопрофіль здатний прослужити майже століття. Він має високі експлуатаційні характеристики: стійкість до води, снігу та ультрафіолетового випромінювання. Найякіснішими є моделі з полімерним покриттям. Вони не вигорають, а їх колір залишається таким же привабливим, як в перший день використання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.