Обзор Stark BCAA Cross-Training Complex 400 грам Stark Pharm

Stark BCAA Cross-Training Complex 400 грам Stark Pharm – збалансований високоефективний амінокислотний комплекс, що містить 6 амінокислот: BCAA (лейцин + ізолейцин + валін), бета-аланін, аргінін і цитрулін малат. Ця спортивна добавка різнобічно впливає на організм атлета і сприяє прогресу буквально в будь-якому спортивному напрямку. Два головних ефекти можна описати так: з одного боку, підвищується витривалість і працездатність – поліпшується продуктивність тренувального процесу. З іншого боку – BCAA допомагають повноцінно відновлюватися після важких тренінгів і дають ресурси для зміцнення і збільшення м’язів.

Коли ж потрібно приймати Stark BCAA Cross-Training Complex? Цей спортивний препарат підходить як для силових напрямків спорту, так і для кроссфіта, бойових мистецтв, навіть бігу. Хоч би яка була мета спортсмена, Stark BCAA Cross-Training Complex допоможе її досягти, забезпечуючи амінокислотну підтримку під час тренування, після неї і в дні відновлення. Так, прискорюється процес набору м’язової маси, підвищення витривалість і сили, також виходить цілеспрямовано спалювати жир без шкоди для мускулатури.

Дія Stark BCAA Cross-Training Complex

  • Дає додаткову енергію для тривалих і інтенсивних тренувань
  • Підвищує витривалість і продуктивність
  • Віддаляє момент втоми
  • Покращує насичення м’язів поживними речовинами
  • Підтримує позитивний баланс азоту
  • Зміцнює імунну систему
  • Прискорює регенеративні процеси і блокує катаболізм

Якщо розглянути докладніше складові комплекс Stark BCAA Cross-Training Complex, то можна поділити на дві рівнозначні групи. Перша – це власне – — незамінні амінокислоти, які живлять м’язову тканину на 33-36%. Вони є будівельним матеріалом для утворення м’язового білку: тобто, приймаючи BCAA, ви забезпечуєте м’язам ресурси для відновлення, зростання і підвищення сили. Також запобігає запуск катаболізму в кінці і після тренування.

Друга група – аргінін + цитрулін + бета-аланін. Цей зв’язок двох груп дає потужний пампінговий ефект, а також значно підвищує витривалість. Це особливо актуально для тренувань з відносно невеликими вагами, але великою кількістю підходів і/або повторень. Таке поєднання амінокислот допомагає віддалити момент настання втоми, і виходить тренуватися довше без неприємних відчуттів в м’язах.

Рекомендації щодо застосування

Разова порція – 10 грамів (1/2 мірної ложки). Приймайте за 30-40 хвилин до тренування, також порцію по закінченню.

Джерело: news.nado.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.